Dostępne marki w AV Prezentacja

AVer (znany również jako AVerMedia lub AVer Information) to tajwański producent wysokiej klasy wizualizerów bardzo popularnych w Europie Zachodniej (lider pod względem sprzedaży). Poza szerokim asortymentem wizualizerów AVer oferuje również zestawy do wideokonferencji, wyróżniające się bardzo dobrą ceną na tle konkurencyjnych produktów. 

Avtek - idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie. W ofercie znajdziemy najpopularniejsze w Polsce monitory interaktywne Avtek TouchScreen oraz tablice interaktywne Avtek TT-BOARD, akcesoria do nich, a także szeroką gamę rozwiązań do instalacji sprzętu.  

B-Tech - wiodący producent profesjonalnych rozwiązań montażowych dla branży AV, obecny na rynkach całego świata.  W skład oferty handlowej wchodzą uchwyty ścienne, sufitowe, uchwyty wolnostojące lub mobilne do monitorów, paneli LED oraz uchwyty do projektorów. Ofertę wzbogacają profesjonalne rozwiązania dla Digital Signage, w tym obudowy do infokiosków, modułowe ściany wideo oraz mobilne ściany wideo dla wyświetlaczy lub paneli LED. 

Casio - w 2003 roku ta japońska firma wprowadziła do swojej oferty unikalne projektory multimedialne. Zdobyły one już ogromną popularność na rodzimym rynku czyli Japonii, która uwielbia wszelkie nowinki techniczne i wysokiej klasy urządzenia.   

CTOUCH - holenderski producent monitorów interaktywnych wyróżniających się najwyższą jakością, wysokiej klasy wykończeniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Szeroka oferta CTOUCH zawiera kilka serii monitorów dostępnych w przekątnych od 55 do 86 cali, a także akcesoria współpracujące z monitorami: uchwyty, statywy elektryczne czy zestawy głośnikowe.    

DSPPA Audio Co., Ltd. powstała w roku 1988 i jest producentem profesjonalnego sprzętu audio. W ofercie producenta znajdują się m.in. głośniki, wzmacniacze, profesjonalny system konferencyjny.

EPSON – lider światowego rynku projektorów 3LCD. Japoński producent oferuje szeroką gamę urządzeń, od najprostszych projektorów domowych po zaawansowane urządzenia instalacyjne o dużej jasności. 

Eveo – polski producent rozwiązań Digital Signage. Pod marką Urve dostarczane są zarówno uniwersalne systemy rezerwacji sal, jak i kompaktowe odtwarzacze Digital Signage. Urve to również Web Manager - wygodny system serwerowy do zarządzania siecią playerów i systemów rezerwacji.  

Fourier - izraelska firma założona w 1989 roku jest światowym liderem w technologii edukacyjnej nauk ścisłych. Zdobywając wcześniej doświadczenie w zastosowaniach przemysłowych, wkroczyła w sektor edukacyjny oferując całościowe rozwiązanie dla szkół pod marką einstein™, sprzedawane w ponad 60 krajach. Rozwiązania obejmują urządzenia zbierające dane, czujniki oraz podręczniki doświadczeń dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

KRAMER Electronics - izraelska firma obecna prawie 40 lat na rynku ProAV. Kramer jest liderem profesjonalnych rozwiązań do dystrybucji sygnałów cyfrowych i analogowych. Oprócz profesjonalnych rozwiązań AV jak transmisja na odległość, konwersja sygnałów czy bezprzewodowa prezentacja i współpraca w ofercie Kramer znajdziemy bardzo wysokiej jakości kable i złącza bez których profesjonalna instalacja AV po prostu nie istnieje.

LG Business Solutions - jeden z największych producentów elektroniki użytkowej na świecie. W ofercie ViDiS znajdują się rozwiązania biznesowe, w skład których wchodzą wysokiej klasy monitory dla Digital Signage oraz nowoczesne wyświetlacze typu OLED i stretch LCD.  

littleBits 
- amerykańska firma, która odnosząc sukces w 2011 r. zrewolucjonizowała tworzenie wynalazków w szkołach. Od tego czasu zapewnia rozwiązania edukacyjne i konsumenckie rozwijające kreatywność i wspierające inicjatywę STEAM. Dzisiaj firma wyceniana jest na 65 milionów dolarów i współpracuje z takimi firmami jak Disney, czy Pearson.  

Lumens
 - firma została założona w 1998r. i jest jednym z liderów na rynku kamer dokumentowych. Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej i elektronicznej - podstawowych obszarach prezentacji wizualnej, przekłada się na najwyższą jakość oferowanych produktów.  

Master Lock
 - firma założona w 1921 roku w USA, jest liderem w swojej branży. Ten największy, światowy producent, eksporter i dostawca produktów związanych z bezpieczeństwem. Master Lock oferuje kłódki, zamki szyfrowe, zabezpieczenia rowerowe oraz sejfy i kasety ognioodporne. 

Neets - duńska firma istniejąca już blisko dekadę, specjalizująca się w systemach kontroli AV. Neets odgrywa wiodąca rolę w dostarczaniu systemów kontroli AV w Skandynawii. 

Qomo - popularna, amerykańska marka sprzętu interaktywnego, znana w Polsce głównie z tablic i monitorów interaktywnych.  Produkty Qomo cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i szeroką funkcjonalnością, a także łatwością w obsłudze.

SmartMetals 
- holenderski producent wysokiej klasy akcesoriów montażowych do monitorów interaktywnych, ścian wideo oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów montażowych dla instalacji profesjonalnych. 

UBTECH ROBOTICS - wiodący producent sztucznej inteligencji i robotów, który od 2008 roku dostarcza roboty humanoidalne do obsługi klientów, biznesu oraz roboty Jimu. Firma zrewolucjonizowała rynek wprowadzając do użytku konsumenckiego silniki servo, zapewniające niespotykane u konkurencji rozwiązania.  

Unilumin - jeden z trzech największych i najdłużej funkcjonujących producentów ścian LED na świecie oraz największy dostawca tych rozwiązań w Europie. Posiada własny kompleks fabryk, rozbudowany dział R&D (ponad 260 zarejestrowanych patentów dotyczących LED) oraz jakość potwierdzoną certyfikatami CE, ISO 9001 oraz ISO 14001. 

ViewSonic - amerykańska marka, obecna na rynku od ponad 25 lat, znana przede wszystkim z produkcji monitorów i projektorów. Firma ma główną siedzibę w Kalifornii, ale swoje produkty oferuje poprzez sieć Partnerów w 125 krajach. 

Vision - brytyjska marka, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów instalacyjnych oraz modułów do tworzenia instalacji AV. Vision koncentruje się na jakości oraz prostocie instalacji, dzięki czemu ich produkty są przyjazne nawet dla mniej doświadczonego użytkownika. 

Visionect (Joan) to europejski lider w zakresie wykorzystywania technologii wyświetlaczy e-ink (elektroniczny) w sektorze Digital Signage. Swoją wiedzę i doświadczenie Visionect wykorzystał do stworzenia jedynego, zupełnie bezprzewodowego systemu rezerwacji sal konferencyjnych - Joan Meeting Room Assistant. 

Vivitek to marka, będąca własnością jednej z największych fabryk projektorów na świecie - Delta Electronics. Misją Vivitek jest dostarczanie najnowszych rozwiązań do wyświetlania obrazu przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i najwyższych standardów ochrony środowiska. W ofercie znajdują się projektory ze wszystkich najistotniejszych segmentów rynku: od niewielkich urządzeń LED, poprzez standardowe projektory lampowe, aż po zaawansowane laserowe projektory instalacyjne. 

Yamaha UC (dawniej Revolabs) - japoński producent niezawodnych telefonów konferencyjnych oraz bezprzewodowych systemów mikrofonowych usprawniających komunikację w świecie biznesu. Rozwiązania Revolabs stosuje ponad połowa firm z listy Fortune500. Od 2014 roku Revolabs jest częścią koncernu Yamaha. 

Grupa ACCO to jeden z największych na świecie dostawców markowych produktów biurowych. Sieć dystrybutorów obejmuje ponad 100 krajów.  Wśród marek pod skrzydłami ACCO dostępnych w Polsce znajdują się: 

  • Esselte – szeroki wybór innowacyjnych produktów biurowych o nowoczesnym wzornictwie, kolorach i stylach. Do użytku zarówno w domu, jak i w biurze. 
  • GBC - bindownice, laminatory oraz materiały eksploatacyjne. 
  • Leitz - wiodąca marka premium produktów do biura i nie tylko, odznaczające się wysoką jakością, wzornictwem i wydajnością. 
  • Nobo – komunikacja wizualna – ekrany przenośne, ścienne, rzutniki pisma, tablice gabloty, flipcharty, planery oraz akcesoria.  
  • Rexel – szerokie spektrum produktów do biura - od niszczarek, zszywaczy, dziurkaczy, trymerów i gilotyn, do papieru po produkty do archiwizacji dokumentów i inne akcesoria biurkowe. 
  • Quartet – reprezentacyjne tablice ogłoszeń, kalendarze, systemy ekspozycji i wiele innych akcesoriów do planowania, organizacji, współpracy oraz wymiany informacji i pomysłów.